Trwa rekrutacja załogi na III etap The Tall Ship Races 2017 na czołową jednostkę Szczecina - Dar Szczecina. Zapraszamy do reprezentowania miasta w największych regatach w Europie!

Dar Szczecina wypływa 22 lipca 2017 r. z Centrum Żeglarskiego w Szczecinie, popłynie na start ostatniego etapu regat do Kłajpedy (Litwa), gdzie rozpocznie wyścig do portu macierzystego. Planowany termin przypłynięcia do Szczecina na zlot największych żaglowców to 8 sierpnia. Cena: 2460 zł od osoby.

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji znajdziecie na stronie ttsr.eu/reprezentacja. W razie pytań służymy pomocą: Małgosia Figaszewska - reprezentacja@centrumzeglarskie.pl, tel. +48 91 460 08 44 wew. 23.

Co możesz zyskać zgłaszając się?
- solidne doświadczenie żeglarskie,
- odkryć nowe porty, kultury i tradycje,
- nawiązać nowe znajomości,
- podszkolić znajomość języków obcych.
Podczas wielu godzin spędzonych na morzu poznacie nie tylko uroki żeglarstwa, ale także jako pełnoprawna załoga będzie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych.

Cena zawiera:
- pobyt na jachcie;
- wyżywienie;
- transport do lub z miejsca regat;
- ubezpieczenie;
- wyposażenie reprezentanta.

Jak wziąć udział w rekrutacji do Reprezentacji Miasta Szczecin na The Tall Ships Races 2017?

Aby wziąć udział w rekrutacji należy założyć konto na stronie ttsr.eu. Następnie wypełnić deklarację w zakładce „Reprezentacja” na stronie www.ttsr.eu i oczekiwać na maila z Centrum Żeglarskiego, że deklaracja została zaakceptowana. Po otrzymaniu mailowej akceptacji, należy ją wydrukować, podpisać i dostarczyć osobiście lub pocztą do Centrum Żeglarskiego, które znajduje się w Szczecinie przy ul. Przestrzennej 19.

Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races 2017.