22 lutego 2016 roku komisja rekrutacyjna wybrała reprezentantów na poszczególne etapy rejsu.

Wyniki rekrutacji poniżej:

Reprezentacja TTSR 2016 – ETAP I
Lp. Nazwisko Imię
1. Białek Mateusz
2. Bogoryja - Zakrzewski Michał
3. Gajek Magda
4. Gruszka Aleksandra
5. Gumowska Karolina
6. Jarząbek Beata
7. Jędras Franciszek
8. Joński Patryk
9. Karaszkiewicz Jakub
10. Kaźmierczak Artur
11. Klimczak Mateusz
12. Kowalczyk Kinga
13. Kreczmer Olga
14. Marcinkowski Jakub
15. Mazur Klaudia
16. Owczarek Paulina
17. Romaniuk  Aleksandra
18. Towarzyński Gracjan
19. Towarzyński Patryk
20. Wajs Wiktoria
21. Wieczorkiewicz Klara
22. Winiarski Adrian
23. Wójciga Michał
24. Żukowicz Patryk

Reprezentacja TTSR 2016 – ETAP II
Lp. Nazwisko Imię
1. Antkowski Mateusz
2. Bosiak Magdalena
3. Czerw Marcin
4. Jurgiel Katarzyna
5. Jurgiel Agata
6. Juszczyk Michał
7. Klupś Anna
8. Majewska Natalia
9. Markiewicz Aleksandra
10. Michnowski Jakub
11. Morawska Iga
12. Nowak Adrianna
13. Olszak Michał
14. Orlik Aneta
15. Patyk Paweł
16. Piątek Karolina
17. Piechowiak Aleksander
18. Pietras Gabriela
19. Pikul Agata
20. Pociej Aleksandra
21. Podgórski Bartek
22. Pytlowski Wiktor
23. Rudzińska Maria Anna
24. Sayna Bogna
25. Słota Karol 
26. Śmierzchalska Zuzanna
27. Waszczuk Paulina
28. Ziomek Karolina

Reprezentacja TTSR 2016 – ETAP III
Lp. Nazwisko Imię
1. Andraszewicz Marcin
2. Bigos Magdalena
3. Bigos Aleksandra
4. Brewiński Oliwer
5. Chorzępa Kamil
6. Chybiński Paweł
7. Czajkowski Artur
8. Forycka Joanna
9. Franczak Sylwia
10. Gapińska Aleksandra
11. Gryszkiewicz Maciej
12. Haberek Maciej
13. Jokiel Karolina
14. Karpa Kacper
15. Keszka Antoni
16. Kiełbowski Kajetan
17. Kołodziej Lech
18. Kubit Maja
19. Łempicka Magdalena
20. Majewska Emilia
21. Opoka Łukasz
22. Plewik Jakub
23. Poppe-Iwanów Izabela
24. Ryżewski Filip
25. Sikora Adam
26. Strzyżewski Wojciech
27. Szeliński Mateusz
28. Szymańska Joanna
29. Tabisz Alicja
30. Wąsowicz Michał
31. Zdanowski Karol 
32. Żakowska Aleksandra

LISTA REZERWOWA TTSR 2016
Lp. Nazwisko Imię
1. Bruzdowicz Wojciech
2. Kallas Krzysztof
3. Kołodziejczyk Antonina
4. Kopeć Konrad
5. Mozolewski Marcin
6. Ostrzeniewski Tomasz
7. Śluz Roksana
8. Winiarska Natalia
9. Witkowska Justyna
10. Zbytniewska Paulina

 


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 7860499 bytes) in /var/www/ttsr/includes/database/database.inc on line 2227